+355 4 2230 515

Inf-93.com

INF 93

Që prej 25 vjetësh vepron suksesshëm e me profesionalizëm në tregun e pasurive të paluajtshme, duke bere ndërmjetësime në shit-blerje dhe dhënie me qira të mijra apartamenteve të banimit, vilave, trojeve, dyqaneve, magazinave, etj.

Ofertat e Javës

 • PALLATI “AMBASADOR 3”, 10 METRA LARG PARKUT TE TIRANES 

  Ambjent i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme, siperfaqja 120 m2, ne katin e trete. Perbehet nga dy zyra dhe nje salle mbledhjesh, kuzhine e mobiluar, depo, verande dhe dy banja.  Cmimi 900 Euro/muaj neto.

   

   

  Lexo të plotë →
 • NË VISHNJE

  Vile ne shitje 2 kateshe moderne me siperfaqe ndertimi 322 m2 + truall 823 m2. Vila ne katin perdhe ofron nje ambient ndenje te bollshem me oxhak doppio vista, kuzhina + ngrenje e vecuar, 1 dhome gjumi, 1 banjo, 1 Lavanderi, 1 Garazh i mbyllur per dy makina. Kati pare ofron 1 dhome matrimoniale me garderoge, tualet dhe verandë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje verandë. Cmimi shitjes 350,000 Euro. Parashikohet te mbaroje ne Qershor 2020.

  Lexo të plotë →
 • NE KOMPLEKSIN "KODRA E DIELLIT" 1

  Apartament i ri me qira, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome.  Siperfaqja 127m2, kati i pare, orientim nga perendimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banja dhe ballkon me pamje te bukur. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 600 Euro/muaj perfshire nje vend parkimi

   

  Lexo të plotë →
 • PERLA RESORT, GJIRI I LALZIT

  Vile ne shitje 2 kateshe buze detit Adriatik me siperfaqe ndertimi 150 m2 + siperfaqe oborri 140 m2 me orientim perendim-veri. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes, ambienti i kuzhines me dritare dhe ngrenies, tualet me dritare dhe veranda. Ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

  Cmimi 180,000 Euro. Me dokumenta te rregullta.

  Lexo të plotë →
 • RESIDENCA LURA 3, GJIRI I LALZIT

  Vile ne shitje 2 kateshe buze detit Adriatik me siperfaqe ndertimi 107 m2 + siperfaqe oborri 212 m2 me orientim jug-perendim. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes + kuzhina me dritare, dhome gjumi, tualet me dritare. Ne katin e dyte ndodhen 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Verandat dhe ballkonet jane me leje për tu shfrytëzuar.

  Cmimi okazion 155,000 Euro. Me dokumenta te rregullta.

  Lexo të plotë →
 • RRUGA "VASO PASHA",  AFER PARKUT TE LIQENIT DHE ZONES SE BLLOKUT

  Apartament per qira, i mobiluar komplet shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Siperfaqja 110 m2, kati i trete, orientim nga veriperndimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie e madhe dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo me dritare dhe dy ballkone. Cmimi 400 Euro/muaj

  Lexo të plotë →