+355 4 2230 515

Inf-93.com

INF 93

Që prej 25 vjetësh vepron suksesshëm e me profesionalizëm në tregun e pasurive të paluajtshme, duke bere ndërmjetësime në shit-blerje dhe dhënie me qira të mijra apartamenteve të banimit, vilave, trojeve, dyqaneve, magazinave, etj.

Ofertat e Javës

 • NE FILLIM TE RRUGES SE 'ELBASANIT'

  Apartament modern me qira, i mobiluar komplet.Siperfaqja 70 m2, kati i trete, orientim nga jugu.  Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie e madhe dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banja nga te cilat njera me dritare dhe ballkon i madh. Cmimi 350 Euro/muaj 

  Lexo të plotë →
 • NE RRUGEN E "KAVAJES"

  Apartament modern me qira, ne nje pallat shume cilesor. Perbehet na nje dhome gjumi, ndenjie-gatim-ngrenie, banjo dhe ballkon. Siperfaqja 60 m2, kati i tete. I mobiluar komplet shume mire. Cmimi 500 Euro/muaj

  Lexo të plotë →
 • NE FILLIM TE RRUGES SE 'ELBASANIT'

  Apartament modern me qira, i mobiluar komplet.Siperfaqja 110 m2, kati i trete, orientim nga jugu.  Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie e madhe dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banja nga te cilat njera me dritare dhe ballkon i madh. Cmimi 550 Euro/muaj 

  Lexo të plotë →
 • NE BULEVARDIN "BAJRAM CURRI", PRANE PALLATEVE AGIMI

  Apartament 2+1 ne shitje me sip. neto 76.1 m2 (bruto 84 m2), kati 6 nga toka, me dy dhoma gjumi, ndenje+kuzhine, banjo dhe ballkon. Orientimi eshte perndim, veri. Shume i rregullt dhe pa siperfaqe te teperta. Cmimi 130.000 Euro me gjithe mobilimin. Me dokumenta te rregullta pronesi  

  Lexo të plotë →
 • RRUGA "QEMAL STAFA", PRANE SHKOLLES SE KUQE

  Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe 80.5 m2 (90 m2) i cili ofron nje dhome ndenje + kuzhina, dy dhoma gjumi,  banjo dhe nje ballkon, kati 2. Orientimi jug dhe veri. Siperfaqe e vogel por eshte teper e organizuar.  

  Çmimi 115,000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie.

  Lexo të plotë →
 • 500 M NGA AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, MBIKALIMI AEROPORTIT

  Toke ne shitje me siperfaqe 3,000 m2 – 4,000 m2 me intesitet ndertimi 2.8 e cila ndodhet ne nje zone kodrinore vetem 12 KM nga qendra e Tiranes. Zone me kerkese te larte.

  Çmimi shitjes 240,000 Euro – 320,000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie.

  Lexo të plotë →