+355 4 2230 515

Inf-93.com

INF 93

Që prej 25 vjetësh vepron suksesshëm e me profesionalizëm në tregun e pasurive të paluajtshme, duke bere ndërmjetësime në shit-blerje dhe dhënie me qira të mijra apartamenteve të banimit, vilave, trojeve, dyqaneve, magazinave, etj.

Ofertat e Javës

 • RRUGA ‘ARTAN LENJA’, KOMPLEKSI ‘MAGNET’

  Apartament me qira, komplet i ri, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome.  Siperfaqja 130 m2, kati i nente, orientim nga veriperendimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon i madh me pamje shume te bukur. 

  Cmimi 500 Euro/muaj

   

  Lexo të plotë →
 • PRANE RADIOTELEVIZIONIT DHE AMBASADES ITALIANE

  Apartament me qira i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome.  Siperfaqja 120 m2, kati i peste. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banja, depo dhe ballkon. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 700 Euro/muaj

   

  Lexo të plotë →
 • NE ZONEN E BLLOKUT

  Apartament me qira i mobiluar shume mire. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re, ne nje zone elitare, orientim nga verilindja. Siperfaqja 110 m2, kati i tete.

  Cmimi 750 Euro/muaj

   

  Lexo të plotë →
 • BULEVARDI QENDROR I TIRANES, KULLAT BINJAKE

  Ne nje qender tregtare jepet me qira zyre moderne.  Siperfaqja neto 32 m2, kati i trete. Pamje shume e bukur nga ana e bulevardit. Sistem ngrohje-ftohje, sistem kundra zjarrit, sistem sigurie 24 ore. 

  Cmimi 500 Euro/muaj

  Lexo të plotë →
 • RRUGA “NDRE MJEDA”, REZIDENCA “ALBA”,

  Apartament ne shitje 2+1+2banjo+ballkon, sip.89,2 (100,2) m2, kati 2.  Çmimi 86.000 Euro. PERFUNDON DHJETOR 2018

   

   

   

  Lexo të plotë →
 • NE FILLIM TE RRUGES SE “KAVAJES”, TE XHAMIA

  Apartament ne shitje 2+1+banjo+ballkon, sip. 92 (105) m2, kati 2. Çmimi 110.000 Euro. Me hipoteke.

  Lexo të plotë →