NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT”
400€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT”
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN “KOMUNA E PARISIT”
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament me qira ne nje vendodhje shume te mire, ne nje nga zonat e reja dhe te populluara vitet e fundit, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije. Zona eshte nje zone e re e cila ofron shume  supermarkete, bar/kafe, restorante, qendra mjeksore, qendra tregtare etj.

Pallati ka ashensor, shkallë te bollshme, kurse apartamenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura te mira.

Apartament me qira 2+1 me siperfaqe 102 m2 ne katin e 4 me orientim juglindje, ofron nje dhome ndenje e bollshme + kuzhina, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone, njeri eshte i mbyllur me dritare.  Apartamenti eshte i mobiluar komplet me te gjitha pajisjet ka dhe kondicioner. Apartamenti eshte i saporinovuar. Dritaret jane dopio xham dhe kane dhe grila. Pamje shume e bukur.

 

Detajet e Pronës
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
102m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
4
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin