PRANE PARKUT TE LIQENIT
1 200€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT
>
Përshkrimi i pronës: 

PRANE STADIUMIT TE RI 

Pallati ndodhet shume prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut kombetar te Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ne kete pallat  do te gjeni vendodhje elitare, cilesi te larte ndertimi, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, ashensore inteligjent edhe parkim.

Apartamenti eshte i mireorganizuar, me fasade xhami, i pajisur me rifinitura dhe mobilie shume cilesore, ajer i kondicionuar ne cdo dhoma dhe nje pamje magjepese te Tiranes.

Apartament per qira 2+1 luksoz me siperfaqe 127m2, me orientim veriperendim i cili ofron nje dhome ndenje te bollshme + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, garderobe dhe dy ballkone. Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi.

 

Detajet e Pronës
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
127m 2
BANJO TOTAL: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin