PRANE QENDRES
700€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

GALERIA '17 NENDORI'

Apartament me qira 2+1, i mobiluar komplet, me ajer te kondicionuar ne cdo dhome. Siperfaqja 120 m2, kati i shtate me dy ashensore, orientimi nga veriperendimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie e madhe +ngrenie + kuzhine, dy dhoma gjumi, te dyja me krevat dopio, dy banja, njera me dritare, ballkon dhe korridor. Dritaret jane dopio xham dhe kane grila. Pamje e bukur.

Ne nje zone mjaft te mire, shume afer me Sheshin 'SKENDERBEJ' dhe Hotel 'Tirana', si dhe afer me disa nga institucionet me te larta shteterore, arsimore dhe kulturore, ndermjet dy arterieve kryesore, fillimit te Rruges se 'Barrikadave' dhe fillimit te Bulevardit 'Zogu I',

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese rezidenciale ne katet e para te se ciles funksionojne shume bare, restorante, supermarket dhe dyqane te ndryshme. Eshte nje ndertese qe ka sistem sigurie 24 ore, nje administrim  shume te mire dhe ndodhet larg nga rruget kryesore. Mundesi parkimi ne katet nentokesore me pagese shtese.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
7
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.