RRUGA 'SOTIR KOLEA'
550€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'SOTIR KOLEA' Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK

Zona ku ndodhet pallati eshte shume e qete, me ndertime dy dhe tre kateshe, prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut kombetar te Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ne kete zone do te gjeni vendodhje elitare, cilesi te larte ndertimi, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet dhe mundesi parkimi.

Pallati ku ndodhet apartamenti eshte nje ndertim familjar i vogel dhe i qete, me oborr me gjelberim dhe verande.

Apartament per qira 2+1 me siperfaqe 120m2 + 60 m2 verande,  ne katin e trete me orientim juglindje i cili ofron nje dhome ndenje te bollshme, kuzhine te vecante me dritare, dy dhoma gjumi, tualet me dritare, korridor i madh, verande dhe ballkon. Apartamenti eshte i mireorganizuar,  i mobiluar komplet, i pajisur me rifinitura dhe mobilie cilesore, ajer i kondicionuar dhe nje pamje te bukur. Mundesi parkimi.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
VERANDË: 
60.00m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
Kosto e mirëmbajtjes: 
jo
X

Kontakto Agjentin