RRUGA “VLLAZEN HUTA”
350€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA”
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA” Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VLLAZEN HUTA”
>
Përshkrimi i pronës: 

MBRAPA MINSITRISE SE JASHTME 

Ne nje zone mjaft te mire dhe shume te sigurte, shume afer me qendren e Tiranes dhe me zonen e rinovuar te Pazarit te Ri si dhe afer me disa institucionet te larta shteterore.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat shume cilesor, i gjithi me termoizolim, me gjelberim, larg nga rruget kryesore, zone e qete, mundesi parkimi ne katet nentoke, sistem sigurie me kamera dhe administrim shume i mire.

Apartament  me qira 1+1, me siperfaqe 55 m2, kati i trete me ashensor, i sapo mobiluar komplet me pajisje cilesore, me ajer te kondicionuar. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dhoma gjumi, banjo dhe korridor. Dritaret jane dopio xham dhe kane dhe grila.

 

Detajet e Pronës
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
55m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin