NE TIRANEN E RE, PRANE GARDES
98 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE TIRANEN E RE, PRANE LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "VASO PASHA"

Apartamenti 2+1 ne shitje ka vendodhje shume te mire. Ndodhet ne zonen e preferuar te Tiranes, prane Liqenit Artificial, afer Bllokut, pra ne Tiranen e re, qe eshte zone me e organizuar se te tjerat. Ketu gjendet nje rrjet i mirefillte shoqeror, tregtar e shkollor.

Apartamenti eshte funksionalisht i organizuar shume mire, me koridor te madh drejtkendesh dhe shperndarje optimale ne ambientet e tjera.

Apartament 2+1 me siperfaqe neto 75.8 m2 (83 m2 bruto). Eshte ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me 4 kate. Ka 2 dhoma gjumi, gatim-ngrenie vec, ndenje vec, depo, banjo me dritare dhe 2 ballkone. Eshte rikonstruktuar komplet me rifinitura cilesore. Eshte ribere dhe tarraca. Ne cmim perfshihet dhe mobilimi i pjesshem. Me certifikate pronesie

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
76m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
83m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
4
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
Ekzistuese e rikonstruktuar
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin