PARK LIFE RESIDENCE, TEK LIQENI THATE
129 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK LIFE RESIDENCE, TEK LIQENI THATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK LIFE RESIDENCE, TEK LIQENI THATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK LIFE RESIDENCE, TEK LIQENI THATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK LIFE RESIDENCE, TEK LIQENI THATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK LIFE RESIDENCE, TEK LIQENI THATE Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK LIFE RESIDENCE, TEK LIQENI THATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK LIFE RESIDENCE, TEK LIQENI THATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK LIFE RESIDENCE, TEK LIQENI THATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK LIFE RESIDENCE, TEK LIQENI THATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK LIFE RESIDENCE, TEK LIQENI THATE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Park Life Residence ka nje vendodhje elitare vetëm pak metra larg Liqenit Artificial dhe me një akses të dedikuar për në pistat e vrapit, këndit të ri të lojrërave dhe shëtitjeve brenda gjelbërimit të Parkut të madh të Tiranës. Infrastruktura rrugore që tashmë po zhvillohet në atë krah të qytetit bën të mundur që rezidenca Park Life të jetë lehtësisht e aksesueshme.

Park Life Residence në fazën e pare të ndërtimit do të ofrojë 9 godina banimi te cilat do të jenë 4 kate banimi dhe 1 kat parkimi nëntokë ku do të bëhen të gjitha lëvizjet e makinave.

Park Life Residence do të ofrojë arkitekturë moderne, infrastrukture moderne, ambiente rekreative, shërbime, cilësi shumë të lartë ndërtimi me paketat me të avancuara që përdoren ne Europen Perëndimore, ashensor, siguri dhe administrim 24 orë, ndricimi natyral, lartësi të katit, ambiente të përbashkëta të gjelbëruara, mirëmbajtje elitare, jetesë nē komunitet etj.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 91 m2 (100 m2 siperfaqe totale ndertimi) ne katin e 2, do te ofroje nje dhome ndenje te bollshme, ambient gatimi me vete me dritare, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (nje me dritare), garderobe dhe ballkon. Investim i sigurte. Parashikuar te mbaroje brenda vitit 2021.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
91m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
4
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin