PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT
110 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 2+1 ne shitje ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar, pasi gjendet mbrapa Liqenit te Tiranes. Eshte zone e re, e qete, me ajer mjaft te paster dhe lehtesi qarkullimi.

Prej andej del kollaj ne qender ose ne rrugen e "Elbasanit" ose ne rrugen e "Durresit", etj. Pallati ku ndodhet prona eshte 5 katesh, qe e ben cilesore jeten ne pallat.

Apartamenti eshte i mireorganizuar, pa patur humbje ne siperfaqe si dhe i strukturuar me rifinitura cilesore.

Apartament ne shitje 2+1, me siperfaqe neto 96.8m2 (109 m2 bruto), eshte ne katin e dyte, me orientim mjaft te mire jug-lindje. Ofron gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma komode gjumi, dy tualete dhe dy ballkone (si verande). Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
97m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
109m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
5
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin