PRANE KTHESES SE KAMZES
55 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KTHESES SE KAMZES
>
Përshkrimi i pronës: 

AFER RRUGES KRYESORE

Apartamenti ne shitje ka nje vendodhje shume te mire, afer me autostraden Tirane-Durres, afer me disa institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe me nje  nga pikat hyrese te Tiranes.

Zona eshte nje zone e re e cila ofron shume  supermarkete, bar/kafe, restorante, qendra mjeksore, qendra tregtare etj.

Pallati ka ashensor, shkallë te bollshme, kurse apartamenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura te mira. Apartamenti shitet i mobiluar, ka dhe kondicioner.

Apartament ne shitje 2+1, I mobiluar komplet, me siperfaqe 102 m2 ne katin e 6 me orientim juglindje, ofron nje dhome ndenje + kuzhine te bollshme, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkoni mbyllur me dritare.  Me dokumenta te rregullta pronesie.

Detajet e Pronës
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
102m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
6
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin