PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL
230 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 
RRUGA “SAMI FRASHERI”
Ndodhet shume prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut kombetar te Tiranes dhe liqenit artificial.
Pallati ndodhet prane ish bllokut, kompleksit cilesore Nobis, shkolla 9 vjecare “Deshmoret e Lirise”, shkolla e mesme “Petro Nini”, Fakultetit Juridik etj. Objekti ofron cilesi te larte ndertimi, parkim, siguri dhe mirembajtje 24 ore.
Apartamenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura cilesore dhe sistem ngrohje-ftohje chiller. Apartamenti aktualisht perdoret per zyre por shitet bosh.
Apartament ne shitje 2 1 me nje dhome ndenje, kuzhina me dritare, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon me sip. 97 (113) m2, kati 7 me orientim lindje-veri.
Çmimi perfshine dhe nje parkim. Me dokumenta te rregullta pronesie.
Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
97m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
113m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
7
KATET E PRONES: 
9
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin