RRUGA "ELBASANIT", PARK GATE
195 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PARK GATE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 
PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL
Pallati i ri ndodhet ne nje vendodhje shume te mire, vetem 20 M prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut kombetar te Tiranes.  Vendodhje unike vetem 1 KM nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije etj.

Pallat i ri me cilesi shume te larte ndertimi ne nje nga zonat me elitare te Tiranes i cili ofron fasade te ventiluar, rifinitura te brendshme cilesore, recepsion, shkalle me ndricimi natyral, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, 3 hyrje per banore, 4 ashensore, sherbime te ndryshme edhe 2 kate parkim.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe 96.25 m2 netto (114.8 m2 siperfaqe totale ndertimi) ne katin e 5 me orientim veri, i cili ofron nje dhome ndenje + kuzhine me dritare, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Mundesi e mire investimi.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
115m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin