+355 4 2230 515

Inf-93.com

Apartamente me qera

 •   RRUGA ‘ELBASANIT’, MBRAPA GJIMNAZIT TE GJUHEVE TE HUAJA ‘ASIM VOKSHI’

  Apartament me qira, i mobiluar me ajer te kondicionuar. Siperfaqja 60 m2, kati i peste. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe nje ballkon. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 300 Euro/muaj

 • MBRAPA FAKULTETIT TE SHKENCAVE

  Jepet me qira apartament me nje dhome fjetjeje, dhome ndenjie vec, ngrenie dhe gatim vec, banjo  dhe ballkone. Sipefaqja 70 m2, kati i shtate. I mobiluar. Cmimi 330 Euro/muaj

 • NE QENDER, MBRAPA HOTEL "TIRANA"

  Jepet me qira apartament 1+1, nje dhome gjumi, dhome ndenjie-ngrenie dhe gatim, banjo. I mobiluar komplet. Siperfaqja 65 m2, kati i nente. Cmimi 350 Euro/muaj

 • BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET “1 MAJI”

  Apartament me qira, i mobiluar, ne nje ndertese cilesore dhe te qete. Siperfaqja 80 m2, kati i katert, orientim nga lindja. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe nje ballkon. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 350 Euro/muaj

 • PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK, TEK SUPERMARKET 'PAM'

  Apartament me qira, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome.  Siperfaqja 80 m2, kati i shtate, orientim nga jugperendimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo e madhe me vaske dhe ballkon i madh. Cmimi 380 Euro/muaj

   

 • RRUGA "VASO PASHA",  AFER PARKUT TE LIQENIT

  Jepet me qira apartament 2+1+ nje banjo +dy ballkone. Kati trete. Siperfaqja 110 m2. I mobiluar komplet. Cmimi 400 Euro/muaj

 • TEK LIQENI ARTIFICIAL

  Jepet me qira apartament me dy dhoma gjumi, dhome ndenjie-guzhine-ngrenie, dy banja, dhe dy ballkone. Siperfaqja 110 m2, kati i katert. I mobiluar komplet. Pamje shume e bukur. Ajer i kondicionuar ne cdo dhome.  Nje vend parkimi poshte godines. Cmimi 400 euro/muaj.

 • TEK SHESHI 'RILINDJA', (ZOGU I ZI)

  Apartament me qira,  i mobiluar komplet, ajer i kondicionuar.  Siperfaqja 113m2, kati i trembedhjete. Eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjie, dy banja, njera me vaske, korridor i madh, dy ballkone me pamje shume te bukur. Cmimi 400 Euro/muaj

   

 • MIDIS LIQENIT DHE SHESHIT "WILSON"

  Apartament ekzistues me qira,  i mobiluar komplet shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Apartamenti eshte komplet i rinovuar dhe ndodhet ne nje ndertese te ekzistuese po te rinovuar, ne nje zone shume te mire, afer Parkut te Liqenit, me orientim nga jugu. Siperfaqja 110 m2, kati i trete. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie te madhe me dy kende ndenjie,  kuzhine,  dy dhoma gjumi, dy banja te dyja me dritare. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 400 Euro/muaj

   

 • NE RRUGEN E 'ELBASANIT',PRANE LICEUT ARTISTIK

  Jepet me qira apartament me nje dhome fjetjeje, dhome ndenjie, banjo dhe ballkon. Siperfaqja 73 m2, kati i gjashte. I mobiluar komplet. Ajer i kondicionuar. Cmimi 450 Euro/muaj

Pages