+355 4 2230 515

Inf-93.com

Apartamente me qera

 • PRANE PARKUT TE LIQENIT DHE STADIUMIT

  Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 50 m2, kati i trete, i mobiluar, ajer i kondicionuar. Cmimi 300 Euro/muaj

 • MBRAPA FAKULTETIT TE SHKENCAVE

  Jepet me qira apartament me nje dhome fjetjeje, dhome ndenjie vec, ngrenie dhe gatim vec, banjo  dhe ballkone. Sipefaqja 70 m2, kati i shtate. I mobiluar. Cmimi 330 Euro/muaj

 • NE QENDER, MBRAPA HOTEL "TIRANA"

  Jepet me qira apartament 1+1, nje dhome gjumi, dhome ndenjie-ngrenie dhe gatim, banjo. I mobiluar komplet. Siperfaqja 65 m2, kati i nente. Cmimi 350 Euro/muaj

 • NE SHESHIN 'KARL TOPIA' OSE ZOGU I ZI

  Apartament me qira me nje dhome gjumi, sallon ndenjie, gatim, ngrenie, banjo me dritare dhe ballkon. Siperfaqja 64 m2, kati i peste. I mobiluar komplet dhe kondicioner ne cdo dhome.  Cmimi 300 Euro/muaj

 • NE RRUGEN E 'ELBASANIT',PRANE LICEUT ARTISTIK

  Jepet me qira apartament me nje dhome fjetjeje, dhome ndenjie, banjo dhe ballkon. Siperfaqja 73 m2, kati i gjashte. I mobiluar komplet. Ajer i kondicionuar. Cmimi 450 Euro/muaj

 • NE REZIDENCEN 'KODRA E DIELLIT'

  Ne nje kompleks rezidencial shume modern, jepet me qira apartament 1+1, i mobiluar shume mire, me oborr dhe parkim. Siperfaqja 70 m2 dhe 28 m2 oborr. Cmimi 500 Euro/muaj

 • PRANE PARKUT TE LIQENIT, TEK PASTICERI ‘VENECIA’

  Jepet me qira apartament 1+1 modern, me pamje shume te bukur nga pylli, siperfaqja 80 m2, kati i shtate, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, nje dhome gjumi, banjo,  ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar, sistem ngrohje/ftohje, shtruar me parket, gjendja shume e mire. Cmimi 500 Euro/muaj

   

 • PRANE LIQENIT, NE QENDREN "NOBIS"

  Ne qendren "Nobis" jepet me qira apartament 1+1, i mobiluar shume mire. Siperfaqja 80 m2, kati i nente. Pamje shume e bukur. Parking. Cmimi 700 Euro/muaj neto. 

 • PRANE RADIOTELEVIZIONIT SHQIPTAR

  Ne nje zone mjaft te mire banimi jepet me qira apartament me nje dhome gjumi, ndenjie-gatim-ngrenie, banjo dhe ballkon. Siperfaqja 75 m2, kati i trete. I mobiluar shume mire. Cmimi 700 Euro/muaj. Mundesi parkimi poshte godines.