+355 4 2230 515

Inf-93.com

Apartamente me qera

 • TEK PAZARI I RI

  Jepet me qira apartament 2+1 ne nje pallat ekzistues i rikonstruktuar komplet,  dy dhona gjumi, ambjent ndenie dhe ngrenie i vecante, ambjent gatimi I vecante, banjo dhe dy ballkone. Siperfaqja 90m2, kati I trete. Pamje  bukur nga sheshi I pazarit. I mobiluar komplet se fundmi. Cmimi 350 Euro/muaj

   

 • RRUGA "VASO PASHA",  AFER PARKUT TE LIQENIT

  Jepet me qira apartament 2+1+ nje banjo +dy ballkone. Kati trete. Siperfaqja 110 m2. I mobiluar komplet. Cmimi 400 Euro/muaj

 • TEK LIQENI ARTIFICIAL

  Jepet me qira apartament me dy dhoma gjumi, dhome ndenjie-guzhine-ngrenie, dy banja, dhe dy ballkone. Siperfaqja 110 m2, kati i katert. I mobiluar komplet. Pamje shume e bukur. Ajer i kondicionuar ne cdo dhome.  Nje vend parkimi poshte godines. Cmimi 400 euro/muaj.

 • NE RRUGEN 'DON BOSCO'

  Apartament me qira i mobiluar shume mire. Siperfaqja 110 m2, kati i nente. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine,dy dhoma gjumi, dy banja,  korridor dhe ballkon me pamje shume te bukur. Dritare dopio xham dhe grila,  ajer i kondicionuar. 

  Cmimi 400 Euro/muaj

 • NE RRUGEN E 'DURRESIT', MBRAPA MINISTRISE SE ARSIMIT

  Jepet me qira apartament me dy dhoma gjumi, gatim, ngrenie dhe ndenjie, dy banja dhe ballkon, kati i trete i nje vile, siperfaqja 130 m2. I mobiluar shume mire, ngrohje dhe ftohje.. Cmimi 450 Euro/muaj

 • PERBALLE 'RING CENTER'

  Apartament me qira, i mobiluar mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re cilesore. Siperfaqja 101 m2, kati i tete, orientim nga jugperendimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banja dhe ballkon me pamje te bukur. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 450 Euro/muaj

   

 • AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE

  Apartament me qira me dy dhoma gjumi, dhome ndenjie dhe gatim, banjo dhe ballkon. Apartament eshte i mobiluar komplet ka dhe ajer te kondicionuar. Siperfaqja 95 m2, kati i dyte. Cmimi 450 Euro/muaj

 • AFER REZIDENCES 'KODRA E DIELLIT'

  Jepet me qira apartament me dy dhoma gjumi, ngrenie-gatim-ndenie, dy banja dhe verande e madhe. E mobiluar komplet shume mire. Siperfaqja 110 m2+35m2 verande, kati i trete. Vend parkimi ne katin -1. Cmimi 480 Euro/muaj. Pamje shume e bukur.

   

   

 • RRUGA ‘ARTAN LENJA’, KOMPLEKSI ‘MAGNET’

  Apartament me qira, komplet i ri, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome.  Siperfaqja 130 m2, kati i nente, orientim nga veriperendimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon i madh me pamje shume te bukur. 

  Cmimi 500 Euro/muaj

   

 • AFER LIQENIT DHE KOPESHTIT  ZOOLOGJIK

  Apartament me qira i mobiluar komplet shume mire, ajer i kondicionuar.  Siperfaqja 110 m2, kati i peste. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine,  dy dhoma gjumi, dy banja, dhe dy ballkone me pamje shume te bukur nga ana e Liqenit. 

  Cmimi 500 Euro/muaj

   

Pages