+355 4 2230 515

Inf-93.com

Apartamente me qera

 • RRUGA E "ELBASANIT", PRANE AMBASADES AMERIKANE

  Apartament me qira me dy dhoma gjumi, gatim -ngrenie-ndenjie, dy banja dhe dy ballkone. Siperfaqja 120 m2, kati i dyte. I mobiluar komplet shume mire. Cmimi me parkim 700 Euro/muaj

 • PRANE RADIOTELEVIZIONIT DHE AMBASADES ITALIANE

  Apartament me qira i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome.  Siperfaqja 120 m2, kati i peste. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banja, depo dhe ballkon. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 700 Euro/muaj

   

 • NE ZONEN E BLLOKUT

  Apartament cilesor me qira, i mobiluar shume mire, me ajer te kondicionuar ne cdo dhome.  Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo ku njera eshte me vaske, dhe dy ballkone, me pamje shume te bukur te bukur. Cmimi 800 Euro/muaj

   

 • RRUGA 'ELBASANIT', PERBALLE AMBASADES AMERIKANE
  Apartament i ri dhe modern me qera, i mobiluar shume mire. Siperfaqja 125 m2, në katin e katert. Eshte i përbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenjie e madhe dhe kuzhinë, dy banjo dhe dy ballkone me pamje te bukur nga lindja.  Çmimi 900 Euro / muaj perfshire dy parkime.
 • AFER GODINES SE PRESIDENCES DHE ZONES SE BLLOKUT

  Apartament me qira i mobiluar shume mire dhe me sistem kondicionimi qendror.  Siperfaqja 110 m2, kati i shtate. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine,dy dhoma gjumi, dy banja, njera me vaske, korridor dhe ballkon me pamje shume te bukur. Cmimi 1000 Euro/muaj

   

 • NE ZONEN E BLLOKUT

  Apartament cilesor me qira, i mobiluar shume mire, me sistem kondicionimi qendror. Apartamenti ndodhet qender te zones elitare te Bllokut, shume afer me institucionet me te larta shteterore dhe disa ambasada te huaja. Siperfaqja 140 m2, kati i njembedhjete, ne nje pallat shume cilesor, sistem sigurie me kamera dhe roje 24 ore. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo ku njera eshte me vaske, dhe dy ballkone, njeri eshte i mbyllur,  me pamje shume te bukur. Dritaret jane dopio xham dhe kane dhe grila.

  Cmimi 1200 Euro/muaj

   

 • MIDIS ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT

  Apartament modern me qira ne nje zone elitare te kryeqytetit.  Sip.  170m2, kati i dyte, apartamenti perfshin gatim-ngreni-ndenjie te madh, 2 dhoma gjumi, zyre,  depo, 3 banjo, verande dhe korridor te madh. Çmimi 1300 Euro/muaj

   

   

Pages