+355 4 2230 515

Inf-93.com

Apartamente me qera

 • NE ZONEN E BLLOKUT

  Apartament me qira i mobiluar shume mire. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re, ne nje zone elitare, orientim nga verilindja. Siperfaqja 110 m2, kati i tete.

  Cmimi 750 Euro/muaj

   

 • PRANE FAKULTETIT EKONOMIK DHE PARKUT TE LIQENIT

  Ne nje pallat shume cilesor jepet me qira apartament modern me dy dhoma gjumi, dy banja, gatim-ngrenie-ndenjie, ballkon i madh dhe verande.  Siperfaqja 144 m2, kati i peste. I mobiluar komplet, i shtruar me parket. Pamje shume e bukur. Cmimi 800 euro/muaj

 • NE ZONEN E BLLOKUT

  Jepet me qira apartament modern me dy dhoma gjumi, gatim-ngrenie-ndenjie, banjo me dritare dhe verande e madhe. Siperfaqja 110 m2, kati i tete. Cmimi 850 euro/neto

 • TEK PAZARI I RI

  Jepet me qira apartament dublex i rikonstruktuar, dy dhoma gjumi, gatim-ngrenie-ndenjie, banjo dhe ballkon. siperfaqja 130m2 , kati i kater. I kompletuar komplet ne menyre moderne, ngrohje qendrore nga dyshemeja, ajer i kondicionuar. Cmimi 900 Euro/muaj

   

 • AFER GODINES SE PRESIDENCES DHE ZONES SE BLLOKUT

  Apartament me qira i mobiluar shume mire dhe me sistem kondicionimi qendror.  Siperfaqja 110 m2, kati i shtate. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine,dy dhoma gjumi, dy banja, njera me vaske, korridor dhe ballkon me pamje shume te bukur. Cmimi 1000 Euro/muaj

   

Pages