+355 4 2230 515

Inf-93.com

Apartamente me qera

 • PRANE PARKUT TE LIQENIT DHE PARKUT OLIMPIK

  Jepet me qira apartament me tre dhoma gjumi, dhome ndenie dhe gatim, dy banja dhe ballkon i madh. Apartamenti eshte i pamobiluar, ka vetem ambjentin e gatimit dhe kondicioner ne cdo dhome. Kati i shtate, siperfaqja 137 m2. Pamje shume e bukur. Mundesi parkimi poshte godines. Cmimi 500 Euro/muaj

 • NE RRUGEN E "ELBASANIT"

  Jepet me qira apartament me tre dhoma gjumi, gatim-ngrenie-ndenie, dy banja dhe tre ballkone. Siperfaqja 140 m2, kati i  katert. I kompletuar komplet. Cmimi 600 Euro ne muaj. Parkim poshte godines.

 • AFER REZIDENCES 'KODRA E DIELLIT'

  Jepet me qira apartament me tre dhoma gjumi, ngrenie-gatim-ndenie, dy banja dhe dy ballkone. E mobiluar komplet shume mire. Siperfaqja 148m2, kati i pare banim. Vend parkimi ne katin -1. Cmimi 600 Euro/muaj

   

 • NE RRUGEN "BUDI"

  Apartament me qira me tre dhoma gjumi, dhome ndenjie, gatim-ngrenie, dy banja dhe ballkon. I mobiluar komplet, ajer i kondicionuar. Siperfaqja 140 m2, kati i peste. Cmimi 650 Euro/muaj.  Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi.

   

 • NDERMJET BULEVARDIT 'GJERGJ FISHTA' DHE RRUGES 'MYSLYM SHYRI

  Jepet me qira apartament me tre dhoma gjumi, gatim-ngrenie-ndenjie, dy banja dhe dy ballkone. Siperfaqja 140 m2, kati i pestete. I mobiluar shume mire, sistem ngrohje-ftohje.  Cmimi 700 euro/muaj

 • NE RRUGEN 'MUSTAFA MATOHITI', MBRAPA PIRAMIDES

  Apartament me qira ne nje zone elitare, me tre dhoma gjumi, ndenjie-gatim-ngrenie, dy banja, korridor, ballkon dhe parkim poshte pallatit. Siperfaqja 137 m2, kati i trete. I mobiluar komplet, ajer i kondicionuar ne cdo dhome, shtruar me parket. Cmimi 1100 Euro/muaj perfshire dhe parkimin. 

 • NE FILLIM TE RRUGES SE  ‘ELBASANIT'

  Apartament me qira, i mobiluar shume mire. Siperfaqja 140 m2, kati i nente, orientim nga veriperendimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie, kuzhine e vecante, tre dhoma gjumi, banjo dhe verande e madhe me pamje te bukur.  Nje vend parkimi poshte pallatit. Cmimi 1100 Euro/muaj. 

   

 • PRANE PARKUT TE LIQENIT DHE QENDRES 'NOBIS'

  Jepet me qera apartament shume modern, tre dhoma, gatim-ngrenie-ndenjie, dy banja dhe dy ballkone. Kati i nente, siperfaqja 140 m2. Cmimi 1200 Euro/muaj perfshire dhe nje vend parkimi te mbyllur. ​Pamje shume e bukur. 

 • AFER QENDRES, NE RRUGEN E" BOGDANEVE"

  Jepet me qira apartament shume cilesor, i mobiluar komplet shume mire me paisje shume cilesore, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Ka tre dhoma gjumi, nje dhome ndenjie vec, ngrenie+gatim vec, dy banja, ballkon dhe verande. Siperfaqja 170 m2 dhe ndodhet ne katin e peste. Cmimi 1200 Euro/muaj

 • RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES

  Apartamente  3+1+2banjo, sip. 150 m2, ndodhet ne katin e  V, komplet i mobiluar, me ngrohje Fancoil, parket bambuje.

  Çmimi 1300 Euro/muaj

Pages