+355 4 2230 515

Inf-93.com

Apartamente me qera

 • MBRAPA HOTEL 'TIRANA' TEK GALERIA '17 NENDORI'

  Jepet me qera apartament 3+1+2 banjo + ballkon i madh. I mobiluar komplet, siperfaqja 140 m2, kati i gjashte. Cmimi 600 Euro/muaj

 • PRANE PARKUT TE LIQENIT DHE QENDRES 'NOBIS'

  Jepet me qera apartament shume modern, tre dhoma, gatim-ngrenie-ndenjie, dy banja dhe dy ballkone. Kati i nente, siperfaqja 140 m2. Cmimi 1200 Euro/muaj perfshire dhe nje vend parkimi te mbyllur. ​Pamje shume e bukur. 

 • AFER QENDRES, NE RRUGEN E" BOGDANEVE"

  Jepet me qira apartament shume cilesor, i mobiluar komplet shume mire me paisje shume cilesore, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Ka tre dhoma gjumi, nje dhome ndenjie vec, ngrenie+gatim vec, dy banja, ballkon dhe verande. Siperfaqja 170 m2 dhe ndodhet ne katin e peste. Cmimi 1200 Euro/muaj

 • RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES

  Apartamente  3+1+2banjo, sip. 150 m2, ndodhet ne katin e  V, komplet i mobiluar, me ngrohje Fancoil, parket bambuje.

  Çmimi 1300 Euro/muaj