+355 4 2230 515

Inf-93.com

Apartamente me qera

 •   APARTAMENT NË QENDËR TË "BLLOKUT"

  Apartament me qira ne zonen e "Bllokut". I mobiluar shume mire. Siperfaqe banimi 80 m2 plus verande prej 30m2. Ndodhet ne katin e dhjete me orientim nga perendimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe nje verande. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 500 Euro/muaj

 • RRUGA "VASO PASHA", MPRAPA FAKULTETIT JURIDIK

  Apartament me qira i mobiluar shume mire . Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re, ne nje zone shume te qete, orientim nga lindja. Siperfaqja 110 m2, kati i njembedhjete. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine,dy dhoma gjumi, dy banja, njera me hidromasazh, korridor dhe ballkon me pamje shume te bukur. Ajer i kondicionuar, dritare dopio xham dhe grila, shtruar me parket. Cmimi 550 Euro/muaj

 • AFER REZIDENCES 'KODRA E DIELLIT'

  Jepet me qira apartament me tre dhoma gjumi, ngrenie-gatim-ndenie, dy banja dhe dy ballkone. E mobiluar komplet shume mire. Siperfaqja 148m2, kati i pare banim. Vend parkimi ne katin -1. Cmimi 600 Euro/muaj

   

 • NE RRUGEN E 'DIBRES', TEK SELVIA

  Jepet me qira apartament modern me ambjent ndenjie-ngrenie-gatim, dy dhoma gjumi, dy banja, njera me dritare, ballkon i madh. Siperfaqja neto 110 m2, kati i trete. Apartamenti eshte i mobiluar komplet. Pamja nga juglindja. Cmimi 600 Euro/muaj

 • RRUGA ‘ELBASANIT’, NE FILLIM

  Apartament me qira, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. . Siperfaqja 110 m2, kati i shtate, orientim nga veriperendimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkone me pamje te bukur.

  Cmimi 600 Euro/muaj

   

 • RRUGA ‘BRIGADA VIII’

  Apartament me qira, i mobiluar mire, me ajer te kondicionuar. Apartamenti ndodhet qender te zones se Bllokut. Siperfaqja 120 m2, kati i shtate. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone me pamje te bukur. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 600 Euro/muaj

   

 • NE RRUGEN E "ELBASANIT"

  Jepet me qira apartament me tre dhoma gjumi, gatim-ngrenie-ndenie, dy banja dhe tre ballkone. Siperfaqja 140 m2, kati i  katert. I kompletuar komplet. Cmimi 600 Euro ne muaj. Parkim poshte godines.

 • NE RRUGEN "BUDI"

  Apartament me qira me tre dhoma gjumi, dhome ndenjie, gatim-ngrenie, dy banja dhe ballkon. I mobiluar komplet, ajer i kondicionuar. Siperfaqja 140 m2, kati i peste. Cmimi 650 Euro/muaj.  Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi.

   

 • NE BLLOK, RRUGA 'ISMAIL QEMALI'

  Apartament me qira, dy dhoma gjumi, gatim-ngrenie-ndenjie, dy banja dhe dy ballkone. Siperfaqja 130 m2, kati i tete. I mobiluar komplet. Ajer i kondicionuar. Cmimi 650 Euro/muaj

 • PRANE RADIOTELEVIZIONIT DHE AMBASADES ITALIANE

  Apartament me qira i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome.  Siperfaqja 120 m2, kati i peste. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banja, depo dhe ballkon. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 700 Euro/muaj

   

Pages