+355 4 2230 515

Inf-93.com

Apartamente me qera

 •   RRUGA ‘ELBASANIT’, MBRAPA GJIMNAZIT TE GJUHEVE TE HUAJA ‘ASIM VOKSHI’

  Apartament me qira, i mobiluar me ajer te kondicionuar. Siperfaqja 60 m2, kati i peste. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe nje ballkon. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 300 Euro/muaj

 • MBRAPA FAKULTETIT TE SHKENCAVE

  Jepet me qira apartament me nje dhome fjetjeje, dhome ndenjie vec, ngrenie dhe gatim vec, banjo  dhe ballkone. Sipefaqja 70 m2, kati i shtate. I mobiluar. Cmimi 330 Euro/muaj

 • NE FILLIM TE RRUGES SE 'ELBASANIT'

  Apartament modern me qira, i mobiluar komplet.Siperfaqja 70 m2, kati i trete, orientim nga jugu.  Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie e madhe dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banja nga te cilat njera me dritare dhe ballkon i madh. Cmimi 350 Euro/muaj 

 • BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET “1 MAJI”

  Apartament me qira, i mobiluar, ne nje ndertese cilesore dhe te qete. Siperfaqja 80 m2, kati i katert, orientim nga lindja. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe nje ballkon. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 350 Euro/muaj

 • RRUGA ‘ARTAN LENJA’, KOMPLEKSI ‘MAGNET’

  Apartament me qira, 2+1,  komplet i ri, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Siperfaqja 95 m2, kati i katert, orientim nga perendimi.  Cmimi 350 Euro/muaj

 • NE QENDER, MBRAPA HOTEL "TIRANA"

  Jepet me qira apartament 1+1, nje dhome gjumi, dhome ndenjie-ngrenie dhe gatim, banjo. I mobiluar komplet. Siperfaqja 65 m2, kati i nente. Cmimi 350 Euro/muaj

 • PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK, TEK SUPERMARKET 'PAM'

  Apartament me qira, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome.  Siperfaqja 80 m2, kati i shtate, orientim nga jugperendimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo e madhe me vaske dhe ballkon i madh. Cmimi 380 Euro/muaj

   

 • BULEVARDI 'BAJRAM CURRI', MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA 

  Apartament me qira,  i mobiluar komplet, ajer i kondicionuar. Siperfaqja 130m2, kati i trete. Eshte i perbere nga dy dhoma gjumi te mobiluara rishtazi,  nje dhome ndenjie, dy banja, njera me dritare, korridor i madh dhe ballkon.

  Cmimi 400 Euro/muaj

 • PRANE KOPESHTIT BOTANIK

  Apartament modern per qira, i mobiluar komplet shume mire. Siperfaqja 60 m2, kati i katert, orientim nga veriperndimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Cmimi 400 Euro/muaj ku perfshihet dhe nje vend parkimi poshte godines dhe perdorimi i pishines.

   

 • MIDIS LIQENIT DHE SHESHIT "WILSON"

  Apartament ekzistues me qira,  i mobiluar komplet shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Apartamenti eshte komplet i rinovuar dhe ndodhet ne nje ndertese te ekzistuese po te rinovuar, ne nje zone shume te mire, afer Parkut te Liqenit, me orientim nga jugu. Siperfaqja 110 m2, kati i trete. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie te madhe me dy kende ndenjie,  kuzhine,  dy dhoma gjumi, dy banja te dyja me dritare. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 400 Euro/muaj

   

Pages