+355 4 2230 515

Inf-93.com

Apartamente me qera

 •   RRUGA ‘ELBASANIT’, MBRAPA GJIMNAZIT TE GJUHEVE TE HUAJA ‘ASIM VOKSHI’

  Apartament me qira, i mobiluar me ajer te kondicionuar. Siperfaqja 60 m2, kati i peste. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe nje ballkon. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 300 Euro/muaj

 • PRANE PARKUT TE LIQENIT DHE STADIUMIT

  Jepet me qira apartament me nje dhome gjumi, dhome ndenjie , banjo dhe ballkon me siperfaqe 50 m2, kati i trete, i mobiluar komplet, ajer i kondicionuar. Cmimi 300 Euro/muaj

 • MBRAPA FAKULTETIT TE SHKENCAVE

  Jepet me qira apartament me nje dhome fjetjeje, dhome ndenjie vec, ngrenie dhe gatim vec, banjo  dhe ballkone. Sipefaqja 70 m2, kati i shtate. I mobiluar. Cmimi 330 Euro/muaj

 • BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET “1 MAJI”

  Apartament me qira, i mobiluar, ne nje ndertese cilesore dhe te qete. Siperfaqja 80 m2, kati i katert, orientim nga lindja. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe nje ballkon. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 350 Euro/muaj

 • TEK PAZARI I RI

  Jepet me qira apartament 2+1 ne nje pallat ekzistues i rikonstruktuar komplet,  dy dhona gjumi, ambjent ndenie dhe ngrenie i vecante, ambjent gatimi I vecante, banjo dhe dy ballkone. Siperfaqja 90m2, kati I trete. Pamje  bukur nga sheshi I pazarit. I mobiluar komplet se fundmi. Cmimi 350 Euro/muaj

   

 • NE QENDER, MBRAPA HOTEL "TIRANA"

  Jepet me qira apartament 1+1, nje dhome gjumi, dhome ndenjie-ngrenie dhe gatim, banjo. I mobiluar komplet. Siperfaqja 65 m2, kati i nente. Cmimi 350 Euro/muaj

 • TEK LIQENI ARTIFICIAL

  Jepet me qira apartament me dy dhoma gjumi, dhome ndenjie-guzhine-ngrenie, dy banja, dhe dy ballkone. Siperfaqja 110 m2, kati i katert. I mobiluar komplet. Pamje shume e bukur. Ajer i kondicionuar ne cdo dhome.  Nje vend parkimi poshte godines. Cmimi 400 euro/muaj.

 • NE RRUGEN 'DON BOSCO'

  Apartament me qira i mobiluar shume mire. Siperfaqja 110 m2, kati i nente. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine,dy dhoma gjumi, dy banja,  korridor dhe ballkon me pamje shume te bukur. Dritare dopio xham dhe grila,  ajer i kondicionuar. 

  Cmimi 400 Euro/muaj

 • RRUGA "VASO PASHA",  AFER PARKUT TE LIQENIT

  Jepet me qira apartament 2+1+ nje banjo +dy ballkone. Kati trete. Siperfaqja 110 m2. I mobiluar komplet. Cmimi 400 Euro/muaj

 • AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE

  Apartament me qira me dy dhoma gjumi, dhome ndenjie dhe gatim, banjo dhe ballkon. Apartament eshte i mobiluar komplet ka dhe ajer te kondicionuar. Siperfaqja 95 m2, kati i dyte. Cmimi 450 Euro/muaj

Pages