+355 4 2230 515

Inf-93.com

Apartamente në shitje

 • PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TEK RRUGA E KAVAJES

  Garden Building do te ofroje 283 apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1, 23 apartamente duplekse 4+1, 7,300 m2 ambiente tregtare, 326 parkime dhe 82 parkime per motorra dhe depo. Objekti do te ofroje nje godine banimi 24 kateshe, nje godine banimi 16 kateshe, 2 kate dyqane, 4 kate parkimi nentoke edhe 2 ashensore.

  -Apartamente ne shitje 1+1 me siperfaqe ndertimi 75 m2 dhe 77 m2.

  -Apartamente ne shitje 2+1 me siperfaqe ndertimi 110 m2, 114 m2 dhe 125 m2.

  -Apartamente ne shitje 3+1 me siperfaqe ndertimi 160 m2.

  -Vileta Dupleks ne shitje 4+1 me siperfaqe ndertimi 337.5 m2 + 40 m2 oborr.

  Objekti eshte parashikuar te perfundoje brenda Dhjetor 2022

 • RRUGA “BARRIKADAVE”, AFER GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI”

  Apartamente ne shitje, dyqane, parkime ne nje pallat te ri me 9 kate banimi, 2 kate dyqane, 3 kate parkimi dhe 2 ashensore.

  Dyqane ne shitje nga 100 deri ne 750 m2 ne katin perdhe dhe +1 me cmime qe variojne nga 3,500 – 7,500 Euro/m2.

  Apartamente ne shitje 1+1 = sip. 67 m2 me cmime 1,700 – 1,900 Euro/m2.

  Apartamente ne shitje 2+1 = sip 110 – 120 – 140- 150 - 160  m2 me cmime 1,700 – 1,900 Euro/m2.

  Apartamente ne shitje 3+1 = sip 127 m2 me cmime 1,700 – 1,900 Euro/m2.

  Apartamente ne shitje duplekse = sip 150 – 170 m2 me cmime 1,700 – 1,900 Euro/m2.

  Parkime ne shitje me cmime 25,000 Euro/parkimi.

  Objekti perfundon ne Dhjetor 2019

 • RRUGA “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”

  Apartament ne shitje i ri 1+1 me 1 dhome ndenje + kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon me sip. 57 (64) m2, kati 9 me orientim lindje.  Çmimi okazion 56,000 Euro. Perfundon Dhjetor 2019

 • VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT

  Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 53.2m2 netto (59.9 m2 brutto) + 80 m2 truall, ne katin perdhe, me pamje nga deti Adriatik me orientim jug-perendim-lindje i cili ofron me 1 dhome ndenje + kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe nje ballkon te bollshme. Cmimi 57.000 Euro perfshin dhe nje parkim.

 • KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI

  Apartament ne shitje 1+1 me sip. 52.18 (58.02) m2, me nje ambient ndenje+gatimi, nje dhome gjumi, nje banjo, nje ballkon, ne katin e 4 me orientim jug me nje pamje te mrekullueshme nga deti Jon. Cmimi oferte 63,000 Euro. Hipoteka ne process.

 • NE RRUGEN “ALI DEMI”

  Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe netto 65.34 m2 dhe sipërfaqe brutto 73.09 ne katin 3 me orientim perëndim-veri i cili ofron nje dhome ndenje, kuzhina me dritare, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.  Çmimi 66,000 Euro. Parashikuar te mbaroje brenda Mars 2020.

 • VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT

  Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe 65.5 m2 netto (72 m2 brutto) + 80 m2 oborr ne katin e 3 me pamje nga deti Adriatik me orientim jug-perendim-lindje i cili ofron me 1 dhome ndenje + kuzhina, 2 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe nje ballkon te bollshme.

  Cmimi 68.000 Euro perfshin dhe nje parkim. Perfundon ne Dhjetor 2019

 • NE RRUGEN “JORDAN MISJA”, MBRAPA SHKOLLES “HARRY FULTZ”

  Apartament ne shitje 1+1+banjo+ballkon, sip. 69 (77) m2, kati 10. Cmimi 69.000 Euro. Me hipoteke

 • KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI

  Apartament ne shitje 1+1 me sip. 56.46 (62.78) m2, me nje ambient ndenje+gatimi, nje dhome gjumi, nje banjo me dritare, nje ballkon, ne katin e 4 me orientim lindje-jug me nje pamje te mrekullueshme nga deti Jon. Cmimi oferte 69,000 Euro. Hipoteka ne proces.

 • RRUGA “MINE PEZA”, PRANE SHKOLLES "HASAN VOGLI"

  Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 70 m2, kati 4, i cili ofron nje dhome ndenje + kuzhina, nje dhome gjumi,  tualet dhe nje ballkon.  Çmimi 77,000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie.

Pages