+355 4 2230 515

Inf-93.com

Dyqane me qera

 • NE RRUGEN “MYSLYM SHYRI”

  Buze rruge jepet me qira dyqan 44 m2, kati 1. Cmimi 1500 Euro/muaj + 6000 Euro per investimin e dyqanit

 • NE RRUGEN “BARDHYL”

  Buze rruge jepet me qira dyqan 85 m2, kati 1. Cmimi 1700 Euro/muaj

   

 • TE “ETC-ja”

  Jepet me qira ambient, sip. 120 m2, kati III. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Çmimi 1800 Euro/muaj.

 • PRANE STADIUMIT 'DINAMO' DHE BLLOKUT

  Jepet me qira dyqan me siperfaqe 160 m2, open space, fasade xhami e madhe, kati perdhe. I gjithe dyqani eshte i rikonstrukturuar sefundmi. Cmimi 1900 Euro/muaj perfshire taksat.

 • TE ISH-BLLOKU

  Buze rruge jepet me qira dyqan 100 m2, kati 1. Cmimi 3000 Euro/muaj

   

 • TE UNAZA E RE, PRANE QENDRES KRISTAL

  Buze rruges, ambient, kati I, 500 m2, kati II (me shkalle te brendshme)  550 m2. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme, market, klinike, etj. Çmimi 5000 Euro/muaj

 • RR. “XHORXH W BUSH”, 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI

  Jepet me qira ambient tregtar buze rruge, kati perdhe, i cili eshte i pershtatshem per dyqan ose aktivitet tjeter tregtar, sip. 190 m2 + 100 m2 mezzanine, 3 tualete. Çmimi 7,300 Euro/muaj perfshire taksen

  Per me shume informacion ju lutem na kontakoni.

   
 • Te selvia, buze rruge kryesore

  Jepet me qira ambient, sip. 95 m2, kati perdhe. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Çmimi 2.2 milion Leke/muaj.