+355 4 2230 515

Inf-93.com

Green Coast Luxury Resort

Green Coast Luxury Resort

VILAT ME PAMJE NGA DETI:

 • Vila Elite Deluxe me sip. 520 m2 (362 m2 ndertim + 154 verande) dhe truall 900 – 1,500 m2. Vila ofron 4 Dhoma Gjumi + Dhome Ndenje + kuzhine e vecuar + Studio + Dhome Lavanderie + 4 Tualete + Ballkone + Veranda. Cmimi varion nga 900,000 -  1,200,000 Euro.
 • Vila Elite me sip. 378 m2 (269 m2 ndertim + 109 m2 verande) dhe truall 650 – 800 m2. Vila ofron 3 Dhoma Gjumi + Dhome Ndenje+ kuzhine e vecuar + Dhome Lavanderie + 4 Tualete + Ballkone + Veranda. Cmimi varion nga 670, 000 -  700,000 Euro.
 • Vila Individuale e madhe me sip. 177 m2 dhe truall 350 – 600 m2. Vila ofron 3 Dhoma Gjumi + Dhome Ndenje + kuzhine + Dhome Lavanderie + 2 Tualete + Ballkone. Cmimi varion nga 350, 000 -  500,000 Euro.
 • Vila Individuale e vogel me sip. 140 m2 dhe truall 300 – 500 m2. Vila ofron 2 Dhoma Gjumi + Dhome Ndenje + kuzhine + Dhome Lavanderie + 2 Tualete + Ballkone. Cmimi varion nga 270, 000 -  290,000 Euro.
 • Vila Bashkangjitur e madhe me sip. 171 m2 dhe truall 300 – 500 m2. Vila ofron 2 Dhoma Gjumi + Dhome Ndenje + kuzhine + 2 Tualete + Ballkone. Cmimi varion nga 320, 000 -  340,000 Euro.
 • Vila Bashkangjitur e vogel me sip. 149 m2 dhe truall 250 – 400 m2. Vila ofron 2 Dhoma Gjumi + Dhome Ndenje + kuzhine + 2 Tualete + Ballkone. Cmimi varion nga 270, 000 -  320,000 Euro.

APARTAMENTET ME PAMJE NGA DETI:

 • Ap 1+1 me sip. 73 m2 me truall 150 – 300 m2. Apartamenti ofron ambient ndenje, ambient kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Cmimi varion nga 127,000 Euro – 140,000 Euro.
 • Ap 2+1 me sip 83, 95 dhe 111 m2 me truall 100 – 300 m2. Apartamenti ofron ambient ndenje, ambient kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Cmimi varion nga 145,000 Euro – 220,000 Euro.

Një parkim përfshirë në çmim. Trualli dhe parkimi jane ne pronesi.

Kerkohet minimalisht 30 - 70% e vleres me firmosjen e kontrates ne varesi te zones ku ndodhet prona.

Distancat:

Tirane = 205 km

Tirana - Airoport = 200 KM

Vlora = 50 KM

New Vlora Airoport = 55 KM

Sarande = 60 KM

Avantazhet e projektit:

 • Arkitekture Moderne dhe fasada xhami per te shijuar pamjen e mrekullueshme te detit dhe natyres.
 • Parkim I garantuar per banoret dhe vizitoret.
 • Distanca nga deti vetem 150 m.
 • Vendodhje unike.
 • Vije bregdetare private.
 • Infrastrukture e re dhe moderne.
 • Cilesi me e larte e ndertimit ne zone.
 • Projekte funksionale sipas kerkesave te klienteve.
 • Resort I rrethuar.
 • Komunitet I perzgjedhur.
 • Financim I garantuar deri ne 60% te vleres.
 • Menaxhimi prones.
 • Investim I sigurte.
 • Kthim I larte I investimit.
 • Investim ne bashkepronesi.
 • Program Qiradhenie.
 • Siguri 24 ore.
 • Sherbim profesional ndaj klientit.
 • Mirembajtje elitare.
 • Respektim I afateve te ndertimit.

Sherbime qe do ofrohen:

 • Bar/Kafe:
 • Restorant:
 • Supermarket.
 • Pishina te hapura dhe te mbyllura:
 • Qender/Mjekesore,
 • Plazh Privat:
 • Siguri/Mirembajtje 24 Ore.

SHETITORJA:

Projekti shoqërues I resortit është edhe shëtitorja përballë plazhit. Pjesë e tij do të jenë bare dhe restorante të ndryshme, parqe, kënde lojërash për fëmijët, fusha volejbolli dhe basketbolli, dyqane, fast food, juice bar si dhe një amfiteatër I madh me pamje nga deti. Projekti I shëtitores do të vihet në zbatim në muajin prill të këtij viti dhe një pjesë e tij do të jetë funksionale këtë verë. Ndërkohë I gjithë projekti do të përfundojë në vitin 2018, në linjë me përfundimin e fazes së pare të ndërtimit të resortit.

HOTELI:

“Green Coast Hotel” do te ofroje 120 dhoma dhe suita luksoze, bare, restorante, sauna, SPA etj.

Shërbimet në Hotel

 • Pritja&Recepsioni
 • Bar
 • Restorant I hapur 24 orë
 • Dyqane
 • Klubi I fëmijëve
 • Tualete publikë
 • Dushe publikë
 • Juice Bar
 • Dhomat e trajtimit Spa
 • Dhomat e trajtimit me avull dhe sauna
 • Thalasso Therapy
 • Fitness & palestër
 • Pishinë e brendshme
 • Qendër bukurie dhe sallon flokësh
 • Pishinë e jashtme
 • Tarraca
 • Kopshte
Shërbimet e biznesit
 • Salla Banketi
 • Salla Mbledhjeje
 • Salla Konferencash & Seminaresh
 • Dhome Multimedia
 • Shërbime korrieri

AFATI I PERFUNDIMIT:

FAZA E PARE NE 2018:

FAZA E DYTE NE 2019:

FAZA E TRETE NE 2020: