+355 4 2230 515

Inf-93.com

Komplekse Vilash në shitje

 • NE LUNDER, PRANE TEG-ut

  Ne nje komunitet teper luksoz, me 121 vila te madhesive te ndryshme. Kompleksi me i madh i ndertuar deri tani ne Shqiperi, projektuar nga arkitekte amerikane me standarte bashkekohore. Konsiderohet si oaz qetesie e shplodhes, qe te ofron mundesine e nje jetese komode, unike e luksoze, me bukurite natyrore qe e rrethojne, me nje Club House dhe siperfaqe te shumta gjelberimi dhe argetimi prej 12.000m2 brenda tij, me administrim te perkryer, shiten:

  Vila “Petit Bordeaux”  2 kate me bodrum, me sip. 392 mdhe tokë me sip. 675 m2Çmimi 627,000 Euro.

  - Vila “Bordeaux”  2 kate me bodrum, me sip. 559 – 600 mdhe tokë me sip. 761 – 826 m2Çmimi  varion nga 750,000 Euro deri ne 862,000 Euro

  - Vila “Grapevine” 2 kate me bodrum, me sip. 651 – 776 mdhe tokë me sip. 945 – 1560 m2Çmimi varion nga 913,000 Euro deri ne 1,120,000 Euro

  - Vila “Champagne” 2 kate me bodrum, me sip. 1,029 – 1,099m2 dhe tokë me sip. 1612 – 2081 m2Çmimi varion nga 1,270,000 Euro deri ne 1,400,000 Euro

  Me hipoteke

 • PRANE TEG-UT

  Oaz qetesie absolute.

  Kompleks i ri banimi ne ndertim e siper.

  I rrethuar nga te kater anet me gjelberim masiv.

  Kombinimi i tradites me modernen.

  Rifinitura teper cilesore.

  Infrastrukture e persosur.

  -Vila 3 kate + bodrum 380 m2 + 450 m2 toke. Cmimi 350.000 Euro

  -Apartmente 1+1, 2+1 dhe 3+1. Cmimi 1200 Euro/m2, i diskutueshem

  PRENOTO QE TANI