+355 4 2230 515

Inf-93.com

Lokale me qera

  • NE BULEVARDIN "ZOGU I', PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE

    Jepet me qera restorant tradicional i mobiluar, kati perdhe, siperfaqe totale 300 m2, oborr 50 m2. Cmimi 2000 Euro/muaj

  • RR. “ISMAIL QEMALI”,NE ISH-BLLOK

    Jepet me qira bar/restorant i mobiluar me nje arredim bashkekohor me sip. 160 m2 bodrum, 160 m2 kati perdhe + 80 m2 verande e cila eshte e shenuar ne kartelen e pasurise. Çmimi special 3,000 Euro/muaj. Me biznes te ngritur dhe me nje brand nderkombetar.

    Na kontaktoni per te rezervuar nje takim ne objekt.