+355 4 2230 515

Inf-93.com

Lokale në shitje

  • NE BULEVARDIN "BAJRAM CURRI", TE PALLATET AGIMI

    Restorant ne shitje, buze unaze, prane ures se Taivanit. Prona eshte bodrum, me hyrje nga rruga kryesore. Sip. 73 (100) m2, eshte e kompletuar per restorant dhe i roganizuar bukur funksionalisht. Ka tre ambiente me 15 tavolina, kuzhine e bollshme, depo dhe banjo. Me tavan druri dhe mure dekorative. Sistem kondicionimi. Cmimi 170.000 Euro. Pajisjet 10.000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie.

  • RRUGA "BUDI" TE QYTETI STUDENTI, MBRAPA AMBASADES AMERIKANE

    Bar-kafe ne shitje, ne gjendje pune sip. 83 + 50 m2 verande, kati +1. Çmimi 290.000 Euro. Me hipoteke