RESORT TEPER CILESOR
< >
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: RESORT TEPER CILESOR Gjiri Lalzit
Përshkrimi i pronës: 

RESORT TEPER CILESOR

Resorti ndodhet ne nje zone unike buze deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te pa prekur nga turizmi masiv, me nje klime qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e resortit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit. Mund te shfrytezohet si ne periudhen e nxehte te veres ashtu dhe ne periudha te tjera te vitit.

Apartamente ne shitje, ne godina 3-katshe:

1+1+banjo+ballkon, sip. 62 m2. Çmimi 49,500 Euro

2+1+2banjo+ballkon, sip. 89 m2. Çmimi 71,000 Euro

3+1+2banjo+verande 50 m2, sip. 100 m2. Çmimi 95,000 Euro

Ka dhe vila per shitje. Cmimi 800 Euro/m2

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin