+355 4 2230 515

Inf-93.com

07/06/2018 - 12:16Apartament

NE FILLIM TE RRUGES SE "ELBASANIT"

Jepet me qira apartament modern me dy dhoma gjumi, gatim-ngrenie-ndenjie, banjo dhe dy ballkone. Kati i tete, siperfaqja 110 m2. I mobiluar komlet shume mire, ajer i kondicionuar. Cmimi 600 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
8
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
1
BALLKON: 
2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.