+355 4 2230 515

Inf-93.com

01/06/2018 - 16:43Apartament

TEK PAZARI I RI

Ne nje zone shume te bukur dhe te rinovuar rishtazi, jepet me qira apartament dublex i rikonstruktuar, dy dhoma gjumi, gatim-ngrenie-ndenjie, banjo dhe ballkon. siperfaqja 130m2 , kati i kater. I kompletuar komplet ne menyre moderne, ngrohje qendrore nga dyshemeja, ajer i kondicionuar. Cmimi 900 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
Ekzistuese e rikonstruktuar
KATI: 
4
SA KATE PRONA?: 
4
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
1
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.