+355 4 2230 515

Inf-93.com

15/01/2019 - 13:03Apartament

RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANE PARKUT TE TIRANES EDHE LIQENIT ARTIFICIAL

Ndodhet shume prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut kombetar te Tiranes dhe liqenit artificial.

Pallati ndodhet prane ish bllokut, kompleksit cilesore Nobis, shkolla 9 vjecare “Deshmoret e Lirise”, shkolla e mesme “Petro Nini”, Fakultetit Juridik etj. Objekti ofron cilesi te larte ndertimi, parkim, siguri dhe mirembajtje 24 ore.

Apartamenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura cilesore dhe sistem ngrohje-ftohje chiller. Apartamenti aktualisht perdoret per zyre por shitet bosh.

Apartament ne shitje 2+1 me nje dhome ndenje, kuzhina me dritare, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon me sip. 97 (113) m2, kati 7 me orientim lindje-veri.  Çmimi 230,000 Euro perfshire dhe nje parkim. Me hipoteke.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
7
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
1
BANJO ME DRITARE: 
1
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.