+355 4 2230 515

Inf-93.com

18/05/2018 - 15:54Objekte të mëdha

RR. “KAVAJES”, MISTO MAME, 3 KM NGA QENDRA E TIRANES

Prona ndodhet ne buze rruges se Kavajes tek Misto Mame ne nje vend shume atraktiv.

Godina eshte e rrethuar dhe siguruar nga te gjitha kufinje, ka rruge hyrese dhe dalese te drejtperdrejte ne rrugen kryesore, vend roje, sistem kamerash, siguri 24 ore, shume afer me transportin publik etj.

Godine per ambiente biznesi ofron fasade xhami qe garanton izolim termik, sistem ngrohje-ftohje qendrore, ventilim, 2 ashensore, rifinitura me cilesi te larte, sistem kundra zjarrit, etj.

Shitet ndertese e klasit A per hapesire zyre 4 kate mbi toke dhe 1 kat nentoke me siperfaqe ndertimi 2,250 m2 dhe siperfaqe trualli 1,600 m2 + 12 vende parkimi.

Me qira 9,000 Euro/muaj per kontrata mbi 2 vite.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
OBORR: 
1 600.00m 2
ASHENSOR: 
Po
PARKING JASHTË GODINE: 
12

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.