+355 4 2230 515

Inf-93.com

08/06/2018 - 19:35Vila + kat vile

NË LUNDER, PRANE  "TEG"
Vilë me qira, sipërfaqe toke 400 m2. Ndërtim shume cilesor, siperfaqe ndertimi 270 m2 në tre kate. Mobilim komplet i ri shume i mire. Katër dhoma gjumi, kater banja, dy sallone ndenjie, dy ambjenete gatimi, ambjent ngrenie, zyre, dy depo, kater ballkone. Sistem qendror ngrohje-ftohje, oxhak, panele diellore, filtra uji, 24 orë ujë dhe energji elektrike, gjenerator, parking per kater makina. Pamje e bukur, oborr i gjelberuar. Çmimi 2500 Euro / muaj
HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
ASHENSOR: 
Jo
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
Falcoil
Oxhak

Kontaktoni me agjensinë