+355 4 2230 515

Inf-93.com

25/06/2018 - 19:19Zyra + ambjente në pallate

NE QENDER, NE FILLIM TE RRUGES SE 'KAVAJES

Ne nje pallat te sapoperfunduar, jepet me qira ambjent per zyra i mobiluar. Perbehet nga dy ambjente, banjo dhe ballkon, siperfaqja 60 m2, kati i peste. Cmimi me gjithe mobilimin 430 Euro/muaj bruto

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
5
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC
KOMUNIKIMI: 
Internet

Kontaktoni me agjensinë