+355 4 2230 515

Inf-93.com

07/12/2018 - 09:56Vila + kat vile

SUNRISE RESIDENCE, VETEM 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Vile me qira, 2 Kateshe me bodrum + papafingo me sip. ndertimi 309 m2 + 83 m2 verande + toke 248 m2 te gjelberuar. Vila me arkitekture moderne ofron keto ambiente. Bodrumi ofron parkim per 2 makina, dhome teknike, lavanderi. Kati perdhe ofron ambientin e ndenjes, ambienti I kuzhines + ngrenie dhe tualet. Kati pare ofron 3 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete dhe ballkon. Papafingo ofron studio dhe veranda. Vila ka te mobiluar vetem ambjentin e gatimit dhe banjat. 

Vila ndodhet ne Sunrise Residence, i cili ofron siguri 24 ore, sherbime, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, etj.

Sunrise Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash vetem 200 m nga Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Vila ofron parkim per 2 makina, rifinitura cilesore, parcela e sistemuar me gjelberim, termoizolim, oxhak, dhe sistem ngrohje-ftohje me uje. Rifiniturat perfundohen ne varesi te kerkeses se klientit.

Cmimi 2300 Euro/muaj

Per te marre me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
SA KATE PRONA?: 
3
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
STUDIO: 
1
BANJO TOTAL: 
3
BANJO ME DRITARE: 
3
BALLKON: 
1
VERANDË: 
83.00m 2
OBORR: 
248.00m 2
PARKING POSHTË GODINE: 
2

Kontaktoni me agjensinë