+355 4 2230 515

Inf-93.com

06/09/2018 - 16:56Zyra + ambjente në pallate

RRUGA SKENDERBEG, 20 M NGA RRUGA KAVAJES

Zyrat kane nje vendodhje strategjike, 200 M nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zona me te preferuara te Tiranes.

Zyrat jane bosh, te shtruara me parket dhe kane 6 dhoma te cilat dhe mund te ndryshojne sipas kerkesave te klientit.

Zyra me qira me siperfaqe 456 m2 + 200 m2 ne katin +1, te cilat ofrojne hyrje te dedikuar, sistem sigurie, recepsion, tualete dhe disa ambiente te cilat mund ti pershtaten kerkesave te klientit.  Cmimi qirase 10 Euro/m2/muaj.

Per me shume informacion ju lutem na kontakoni.

PRONA: 
E re

Kontaktoni me agjensinë