+355 4 2230 515

Inf-93.com

07/01/2019 - 10:43Vila + kat vile

Ne Mjull – Bathore, vetem 5 min nga TEG, 15 min nga qendra e Tiranes

Ne nje nga zonat me te preferuara, elitare te Tiranes, te zhvilluara me komplekse rezidenciale vilash, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster dhe qetesise qe ofron zona.

Vila ndodhet ne nje rezidence cilesore, e cila ofron siguri 24 ore, infrastructure, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet.

Vila ofron termoizolim, pishine, oborrin e sistemuar me gjelberim, oxhakun, sistemin ngrohje-ftohje etj.

Vile ne shitje 2 Kateshe + Bodrumi me sip. ndertimi 285 m2 + oborr 577 m2 + pishine. Vila ofron ne katin perdhe, ambientin e bollshem te ndenjes, kuzhina + ngrenia e vecuar, 1 banjo, nje studio, garazhi per 2 makina dhe ballkonin. Ne katin e pare ndodhen 3 dhoma gjumi, 2 banjo, lavanderi, garderobe dhe ballkon. Ne bodrum ndodhen nje dhome gjumi, nje studio, dhome lojrash/fitness dhe nje banjo.

Cmimi okazion 420,000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie.

Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
SA KATE PRONA?: 
2
DHOMA: 
4
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
STUDIO: 
2
BANJO TOTAL: 
4
OBORR: 
577.00m 2
PARKING POSHTË GODINE: 
2

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.