+355 4 2230 515

Inf-93.com

27/09/2018 - 09:16Apartament

RRUGA “FORTUZI”, 100 M NGA BULEVARDI ZOGU I PARE

Apartamenti 3+1 ne shitje ndodhet vetem 100 M nga Bulevardi Zogu i Pare, 200 nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare, kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zona me te preferuara te Tiranes.

Apartamenti eshte shume i mireorganizuar duke mos pasur humbje ne siperfaqe, i pajisur me rifinitura + mobilie shume cilesore, ambientet e shtruara me parket laminat, me sistem ngrohje-ftohje me chiller dhe ka nje orientim jug-veri.

Apartament ne shitje 3+1 me siperfaqe 120 (132) m2 ne katin 2 i cili ofron dhomen e ndenje te bollshme, ambientin e kuzhines te vecuar me dritare, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (njeri me dritare).  Çmimi 155.000 Euro perfshin dhe mobilimin cilesor. Me dokumenta te rregullta pronesie.

Per me shume informacion per te zbuluar kete oferte ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
2
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
2
BANJO ME DRITARE: 
1
BALLKON: 
1
MOBILUAR: 
Po

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.