+355 4 2230 515

Inf-93.com

14/06/2019 - 13:30Apartament

NE FILLIM TE RRUGES SE  ‘ELBASANIT'

Apartament me qira, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re cilesore dhe te qete. Siperfaqja 140 m2, kati i nente, orientim nga veriperendimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie, kuzhine e vecante, tre dhoma gjumi, dy banja dhe verande e madhe me pamje te bukur. Dritare dopio xham dhe grila. Nje vend parkimi poshte pallatit. Cmimi 1200 Euro/muaj neto.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
9
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC
PARKING POSHTË GODINE: 
1

Kontaktoni me agjensinë