+355 4 2230 515

Inf-93.com

04/10/2018 - 13:17Vila + kat vile

  APARTAMENT PRANË VILAVE GJERMANE

Kat vile me qira i sapo perfunduar, i pa mobiluar. Me sistem kondicionimi qendror, oxhak, dhe izolim termik pergjate gjithe objektit. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re, ne nje zone shume te qete rezidenciale, rrethuar nga bimesi dhe shume prane Parkut te Liqenit Artificial. Siperfaqja 180 m2, kati i katert. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo me ajrim natyral, njera me vaske, korridor dhe ballkon me pamje shume te bukur. Dritare dopio xham dhe grila, shtruar me parket. Cmimi 1300 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
4
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BANJO ME DRITARE: 
2
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Jo
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak

Kontaktoni me agjensinë