+355 4 2230 515

Inf-93.com

19/03/2019 - 11:15Apartament

RRUGA “ABDYL FRASHERI”, SHESHI “WILSON”  

Apartamenti ka nje vendodhje shume te mire, 5 min nga qendra e Tiranes, tek zona e ish-bllokut afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Pallati ndodhet prane ish-bllokut, afer me kompleksit cilesore Nobis, Vesa Center, shkolla 9 vjecare “Deshmoret e Lirise”, shkolla e mesme “Petro Nini”, Fakultetit Juridik etj.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe 65 m2 me nje dhome ndenje, kuzhina me dritare, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe dy ballkone te vegjel, ne katin e 5 (kati fundit) me orientim lindje-jug-perendim. Prone eksluzive e “Inf 93” Real Estate. Çmimi okazion 75,000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie.

 

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
Ekzistuese
KATI: 
5
SA KATE PRONA?: 
5
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
1
BANJO ME DRITARE: 
1
BALLKON: 
2
ASHENSOR: 
Jo
MOBILUAR: 
Po

Kontaktoni me agjensinë