+355 4 2230 515

Inf-93.com

02/11/2018 - 11:49Zyra + ambjente në pallate

NE RRUGEN E 'ELBASANIT', AFER AMBASADES AMERIKANE

Ambjent i mobiluar per zyra me siperfaqe 75 m2, ne katin e katert. Perbehet nga dy ambjente, ambjent gatimi i vecante, ballkon, depo dhe nje banjo. Ambjenti eshte i mobiluar komplet. Ka sistem kondicinimi per ftohje dhe ngrohje, banjo moderne dhe eshte i shtruar komplet me parket dhe rifinitura shume cilesore. Ndodhet ne nje pallat  cilesor, ne nje zone shume te qete dhe te sigurte, ashensor si dhe me sistem sigurie me kamera. Mundesi parkimi. Cmimi 400 Euro/neto

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
4
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
1
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.