+355 4 2230 515

Inf-93.com

08/11/2018 - 11:35Apartament

RRUGA “XHORXH W. BUSH”, TEK PARLAMENTI  

Apartamenti ne shitje ka nje vendodhje shume te mire, 5 min nga qendra e Tiranes, 200 M nga qendra tregtare “Toptani”, 250 M nga hotel “Plaza” 50 M nga  shkolla e mesme “Pedagogjike” afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Pallati ofron 2 ashensora kurse apartamenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura mesatare dhe me nje pamje te bukur.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe 108 m2 netto (120 m2 brutto) ne katin e 5 me orientim perendim-veri ofron nje dhome ndenje, kuzhina me dritare, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Prone eksluzive e “Inf 93” Real Estate. Çmimi okazion 149,000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
5
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.