+355 4 2230 515

Inf-93.com

16/01/2019 - 18:26Vila + kat vile

AFER SHKOLLES SE BALETIT, RRUGA ‘MIHAL GRAMENO‘

Apartament dublex me qira ne nje ndertese 4-kateshe, ne nje zone shume te qete. Apartamenti eshte i mobiluar pjeserisht. Ka system ngrohje-ftohje qendrore. Orientimi nga jugperëndimi. Sipërfaqja e ndertimit 260 m2 dhe 300 m2 oborr i gjelberuar. Përbëhet nga një dhomë të ndenjie, kuzhinë e madhe dhe e veçantë, pese dhoma gjumi, tre banjo, studio, depo, dhome per palester, lavanderi, oborr i madh dhe ballkon. Dritaret jane me dopio xham dhe grila, dyshemeja eshte e shtruar me parket. Dy vende parkimi.  

Ambjenti mund te perdoret per banim, per zyra ose dhe per biznese te tjera.

Çmimi 1500 Euro / muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
3
SA KATE PRONA?: 
4
DHOMA: 
5
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
STUDIO: 
1
BANJO TOTAL: 
3
BALLKON: 
1
OBORR: 
300.00m 2
MOBILUAR: 
Pjesërisht
MOBILUAR PJESËRISHT: 
Dhoma ndenjes
Dhoma
Aneks gatimi
MOBILIMI: 
Modern
SISTEMI UJIT: 
Pompë
Depozitë
KONDICIONIMI: 
Oxhak
PARKING POSHTË GODINE: 
2

Kontaktoni me agjensinë