+355 4 2230 515

Inf-93.com

06/11/2018 - 18:46Vila + kat vile

LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Vila ndodhet ne Long Hills Residence, nje nga komplekset me cilesore, i cili ofron siguri 24 ore, pishine te perbashket, bar, restorant, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, etj.

Long Hills Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shume afer me Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Vila ne shitje ofron parkim per 2 makina, orientim jug-perendim-veri, rifinitura cilesore, parcela e sistemuar me gjelberim, termoizolim, vend per oxhak, dhe sistem ngrohje-ftohje me chiller.

Jepet vile me qira 2 Kateshe me sip. ndertimi 196 m2 + toke 392 m2 te gjelberuar. Vila me arkitekture moderne ofron keto ambiente. Kati perdhe ofron ambientin e ndenjes, kuzhina, tualet dhe lavanderi. Kati dyte ofron nje dhome matrimoniale me garderobe dhe tualet, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Cmimi qirase 2,300 Euro/muaj.

Per marre me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
SA KATE PRONA?: 
2
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
3
BALLKON: 
1
OBORR: 
392.00m 2
PARKING JASHTË GODINE: 
2

Kontaktoni me agjensinë