+355 4 2230 515

Inf-93.com

24/11/2018 - 12:06Vila + kat vile

NE RRUGEN ‘BUDI’, PRANE AMBASADES SUEDEZE

Vile dykateshe me qira, me sip. ndertimi 220 m2  + toke 350 m2. Vila ofron 3 dhoma gjumi, dy tualete, depo, ambjent gatimi i vecante, ambjent ndenjie, ambjent pritjeje, dy ballkone dhe verande.  Vila ofron dy vende parkimi ne oborr, kopesht te sistemuar me gjelberim, sistem ngrohje-ftohje me ajer te kondicionuar. Vila eshte e mobiluar.

Vila ndodhet ne nje zone elitare, e cila ofron siguri 24 ore, privatesi dhe gjelberim.

Cmimi 1200 euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
SA KATE PRONA?: 
2
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
2
OBORR: 
350.00m 2
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Klasik
SISTEMI UJIT: 
Pompë
KONDICIONIMI: 
AC
PARKING JASHTË GODINE: 
2

Kontaktoni me agjensinë