+355 4 2230 515

Inf-93.com

26/12/2018 - 17:29Vila + kat vile

RRUGA "BUDI", PRANE AMBASADEs SUEDEZE 
Apartament me qira, pjeserisht i mobiluar, ndodhet ne nje zone te qete banimi e cila ofron siguri 24 ore, privatesi dhe gjelberim. Apartamenti eshte kati i dyte i nje vile, me hyrje te vecante, dhe oborr me pemë frutore i cili ofron dhe tre vende parkimi. Sipërfaqja është 140 m2 në katin e parë teknik, siperfaqja e oborrit 300 m2. Perbehet nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, dy banjo me dritare dhe tre ballkone me pamje nga jugu. Kondicioner ne cdo dhome, dritare me dopio xham dhe grila. 
Çmimi 600 Euro/muaj 
HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
2
SA KATE PRONA?: 
3
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BANJO ME DRITARE: 
2
BALLKON: 
3
OBORR: 
300.00m 2
ASHENSOR: 
Jo
MOBILUAR: 
Pjesërisht
MOBILUAR PJESËRISHT: 
Dhoma
Aneks gatimi
KONDICIONIMI: 
AC
PARKING POSHTË GODINE: 
3

Kontaktoni me agjensinë