+355 4 2230 515

Inf-93.com

29/01/2019 - 17:53Apartament

PRANE PARKUT TE LIQENIT
Apartament modern me qira i vendosur ne zonen me te ekskluzive te kryeqytetit dhe ne nje nga dy ndertesat afer kufirit te ruajtjes se Parkut Kombetar, ne nje zone shume te qete, eshte i orientuar ne jugperendim. Ndërtesa ka sistemi i sigurie, portier dhe ashensor.
Ka nje siperfaqe mbi 150 metra katror, kati i nente, apartamenti perfshin gatim-ngreni-ndenjie te madh, 3 dhoma gjumi, 1 depo, 2 banjo, nje me dritare, 2 ballkone me pamje shume te bukur dhe korridor te madh.
Eshte komplet i mobiluar, mobiljet perfshijnë kabine dushi me xhakuzi , mobilje kopeshti ne ballkon, mobilje prej lisi, dritare dopio xham dhe grila, dysheme me parket, sistem qendror ajri te kondicionuar, lavastovilie, makinë larëse dhe tharëse, smart TV , aparat kafeje, pajisje palestre cilesore. 
Çmimi 1100 Euro/muaj
HIPOTEKË: 
Po
KATI: 
9
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BANJO ME DRITARE: 
1
BALLKON: 
2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
Falcoil

Kontaktoni me agjensinë