+355 4 2230 515

Inf-93.com

07/12/2018 - 12:59Apartament

TEK SHESHI 'RILINDJA', (ZOGU I ZI)

Apartament me qira,  i mobiluar komplet, ajer i kondicionuar. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re, me ashensor, sistem sigurie me kamera, ne nje zone qendrore, orientim nga veriperendim. Siperfaqja 113m2, kati i trembedhjete. Eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjie, dy banja, njera mevaske, korridor i madh, dy ballkone me pamje shume te bukur. Dritaret jane me dopio xham dhe grila. 

Cmimi 400 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
13
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Thjeshte

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.