+355 4 2230 515

Inf-93.com

13/12/2018 - 16:06Apartament

MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK

Apartament i ri dhe modern me qera, i mobiluar komplet. Siperfaqja 110 m2, në katin e katert të një ndertese pesekateshe qe ndodhet zone te qete banimi.  Eshte i përbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenjie e madhe dhe kuzhinë, dy banjo  dhe dy ballkone. Ajer i kondicionuar, dritaret me dopio xham dhe grila. Mundesi parkimi poshte nderteses. 

Çmimi 600 Euro / muaj 

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
3
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
PARKING POSHTË GODINE: 
1

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.